ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Stafi shoqeria.catsboard.com !
Stafi shoqeria.catsboard.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron qaste te kendshme tek ne.
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Hyrja !

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat !

Rregullat !
11Rregullat e Foru...
Tue 8 Jan 2008 - 18:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vėrejtje dhe kėshilla !

Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...
15Kritikat Dhe Syg...
Sun 16 Mar 2008 - 2:19
arber.d Shiko mesazhin e fundit

Diskutime

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu !

Pasi tė regjistrohėni mund tė postoni dicka rreth vets tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund tė hapni temė tė re me kėto tė dhėna.
25190pershendetje
Mon 9 Jun 2008 - 11:46
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bised e Lire

Nė kėtė forum mund tė argetoheni dhe zbaviteni mė shumė gjėra tė ndryshme.
343501Qifti i Forumit ...
Tue 22 Jul 2008 - 0:20
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria!

Kėtu mund tė bisedoni , postoni tema rreth dashurisė
35231Nje Puthje per.....
Tue 22 Jul 2008 - 0:21
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Ketu mund te postoni poezit e juaja ..
764Poezi Gjermanish...
Mon 9 Jun 2008 - 12:52
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kengetaret

Ketu mund te shkruani te rejat rreth kengetareve shqiptar mirpo gjithashtu edhe nga te Huajt ...
4051Ēiljeta dhe Ingr...
Mon 14 Apr 2008 - 22:34
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu Mund ti gjeni gjith per Sport...
623Me cfare sporti ...
Wed 12 Mar 2008 - 21:23
titi_titi Shiko mesazhin e fundit

Tema Shoqėrore

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

1957Pamje nga " You...
Sun 16 Mar 2008 - 16:09
valamala Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Droga

37Analizė e re pėr...
Sun 27 Jan 2008 - 14:46
enischee Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Sociologji

24Femrat
Sun 27 Jan 2008 - 14:50
enischee Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Psikologji

55Sa ndikim ka str...
Sat 9 Feb 2008 - 17:31
valamala Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Filozofi

38Ēfarė ju ka mėsu...
Mon 18 Feb 2008 - 2:54
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kėtu mund tė postoni votime ose sondazhe...
3335ZBULOHET QENIA E...
Sat 8 Mar 2008 - 17:48
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

Mund tė tregoni diqka qė ju bėn pėr tė qeshur,vica etj..
31171Si kan vdekur Di...
Sun 23 Mar 2008 - 18:19
MiRa Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Video Humor !

1217Si kan vdekur Di...
Sun 23 Mar 2008 - 18:19
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Kėtu mund tė bėni pershendetje Dhe urime per antar.
23246Pėshendetje pė t...
Tue 6 Jan 2009 - 0:24
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto/Galeri

Ketu postoni Foto !
8138Foto e Antarėve ...
Sat 29 Mar 2008 - 15:06
M!r! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime & Sondazhet

Ketu do te Postohen Votime & Sondazhet dhe do te Votoni.
736Duhet tė kėrkoj ...
Tue 29 Jul 2008 - 11:13
valamala Shiko mesazhin e fundit

Shkenca dhe Jeta !

 
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti

Te rejat nga mjekesia moderne dhe nga ajo popullore, shqetesimet e ndryshme qe kercenojne shendetin tone. Te diskutojme duke parashtruar gjithcka ne lidhje me shendetin.
66Sėmundjet seksua...
Tue 19 Feb 2008 - 23:23
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca

Cdo gje mbi shkencen, informacione shkencore, zbulime te reja ne shkenca te ndryshme si ajo Natyrore, shkenca Fizike etj. Kuriozitete nga me te pabesueshmet deri te ato me te thjeshtat.
89Si ta kurseni be...
Sun 30 Mar 2008 - 11:41
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teknologjia

Informacione mbi internetin, programe dhe procedura te ndryshme. Jeni te lutur te ndani eksperiencen tuaj ne kete fushe sepse shume nga ne duam te mesojme sa me shume.
1314“Si i thonė iriq...
Tue 19 Feb 2008 - 23:25
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatikė

Gjithqka ne lidhje me informatiken...
11Windows Vista !!...
Sat 26 Jan 2008 - 23:43
enischee Shiko mesazhin e fundit

Lajmet

 
Asnjė mesazh i ri

Shtypi Ditės

Ketu mund te informoheni me te rejat nga Shtypi...
1822Gerdec, Kerkohet...
Tue 18 Mar 2008 - 16:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teknologji & Informatikė

Kėtu postoni gjithēka nė lidhje me internet dhe informatikė..
1010Mark Zuckerberg,...
Wed 12 Mar 2008 - 18:34
MiRa Shiko mesazhin e fundit

Arti dhe Kultura

 
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

Shkrime ne vargje, poezi, proza dhe krijime personale.... Mund te posteni vargjet, theniet dhe pjese nga libra te autoreve qe ju pelqejne.
311Librin te cilin ...
Sun 17 Feb 2008 - 20:31
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė bashkatdhetaret tane shqiptare.
13Historia Shqipta...
Sun 10 Feb 2008 - 16:26
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare...

Ēdo gje qe ka te beje me historine e popullit tone shqiptare...Te gjitha mbi legjendat e historise sone kombetare...
44Pavaresia e viti...
Sat 8 Mar 2008 - 17:44
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda Dhe Estetika

Ekstravagante dhe e heshtur bredh neper shoqerine tone mania e veshjeve te fundit. Mendime dhe opinione mbi moden shqiptare, si po ecen ajo ne vendin tone?
141725 SEKRETET E ST...
Sat 8 Mar 2008 - 17:36
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinemaja dhe Televizioni

Vendi ku mund te diskutojme per yjet e kinemase shqiptare dhe te huaj, per filmat me te bukur nder vite te rinj e te vjeter. Komente, mendime, opinione, intervista.
3037Cruise dhe Holme...
Wed 23 Apr 2008 - 18:11
MiRa Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Aktorėt Vendorė dhe te huaj !

2325Cruise dhe Holme...
Wed 23 Apr 2008 - 18:11
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina

Receta gatimi nga kuzhina .Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt tė postojnė recetat e tyre speciale.
1414Makarona me frut...
Sat 8 Mar 2008 - 19:18
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit

Gjuhėt e Huja !

 
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Angleze! / Anglish

Kėtu kemi mundėsin te bisedoim ne gjuhe angleze ...
112Do anyone know e...
Tue 22 Jul 2008 - 0:23
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha franqeze ! / La langue franēais

Kėtu kemi mundėsin te bisedoim nė gjuhen franqeze...Ici on peut parle en franēais ...
12Chit chat en Fra...
Sun 27 Jul 2008 - 22:08
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Gjermane ! Die deuchte Sprache !

Kėtu kemi mundėsin te bisedoim nė gjuhen gjermane...Hir können wir Deucht schprehen...
412Hey Leute alles ...
Sun 27 Jul 2008 - 22:09
valamala Shiko mesazhin e fundit

Filma

 
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqiptar

Kėtu kemi mundėsin te shikoim filma Shqiptar...
78Dhimbja
Mon 18 Feb 2008 - 23:48
Loqkat.e.mia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma te huj

Kėtu kemi mundesin te shikoim filma te huj...
1717(2007) Curse Of ...
Mon 21 Jan 2008 - 23:26
MiRa Shiko mesazhin e fundit
SHOQERIA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4973 artikuj
Forumi ka 185 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Kosovari1
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 63 mė Sat 19 Mar 2011 - 7:43

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrateurs ][ Modérateurs ][ Princess ][ KinG of RaP ][ Vip ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur