ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Pėshendetje pė tė gjithė antarėt....


Pėrshėndetje dhe Urime24Admin1559Tue 6 Jan 2009 - 0:24
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 [ Sondazh ] Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga


Votime & Sondazhet1MiRa7532Tue 29 Jul 2008 - 11:13
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Hey Leute alles klar??


Gjuha Gjermane ! Die deuchte Sprache !6Teuta-live981Sun 27 Jul 2008 - 22:09
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Chit chat en Franēais !


Gjuha franqeze ! / La langue franēais1MiRa809Sun 27 Jul 2008 - 22:08
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Do anyone know english here ? :D


Gjuha Angleze! / Anglish11Lio7012Tue 22 Jul 2008 - 0:23
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nje Puthje per...??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Dashuria!113DeQaNaSjA5264Tue 22 Jul 2008 - 0:21
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Qifti i Forumit !!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Bised e Lire294Admin9999Tue 22 Jul 2008 - 0:20
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Chit chat !


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 42, 43, 44 ]
Bised e Lire1087Admin9999Tue 22 Jul 2008 - 0:19
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje per GeTushja


Pėrshėndetje dhe Urime12DaDuShjaa808Wed 11 Jun 2008 - 12:37
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Q'far ju mugon ne keto monente??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Bised e Lire86DeQaNaSjA2728Tue 10 Jun 2008 - 16:29
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Poezi Gjermanisht !


Poezi5Admin5016Mon 9 Jun 2008 - 12:52
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Poezi Anglisht !


Poezi6Admin4255Mon 9 Jun 2008 - 12:48
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e diku???


Dashuria!4DeQaNaSjA552Mon 9 Jun 2008 - 12:44
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit


Dashuria!5DeQaNaSjA660Mon 9 Jun 2008 - 12:42
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Histori Dashurie ..........


Dashuria!11Admin2768Mon 9 Jun 2008 - 12:40
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A eshte vdekja nje zgjidhje????


Bised e Lire11DeQaNaSjA868Mon 9 Jun 2008 - 12:30
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cilat janė 3 gjėrat mė kryesore pėr njeriun?


Bised e Lire7Teuta-live1932Mon 9 Jun 2008 - 12:28
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KUsh ju shkon nerva mas shumti


Bised e Lire9arber.d497Mon 9 Jun 2008 - 12:26
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Thashethemet qe keni degjuar per veten tuaj.


Bised e Lire5DeQaNaSjA495Mon 9 Jun 2008 - 12:25
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo


Bised e Lire7DeQaNaSjA489Mon 9 Jun 2008 - 12:24
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nese jeta do te "degjonte"... ēfare do i thoje...


Bised e Lire9DeQaNaSjA523Mon 9 Jun 2008 - 12:24
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  A po jave done hiq msimin?


Bised e Lire12arber.d495Mon 9 Jun 2008 - 12:23
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Si ndiheni ne keto momente ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire43valamala1371Mon 9 Jun 2008 - 12:21
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pytje dhe Pergjigjie


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire29Lio1257Mon 9 Jun 2008 - 12:21
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Fillo diqka me flajen Normal


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Bised e Lire93valamala2927Mon 9 Jun 2008 - 12:20
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nje kafe per ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Bised e Lire135MiRa5081Mon 9 Jun 2008 - 12:19
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pėgjigjuni me Po ose JO....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Bised e Lire103GeTuShJa3538Mon 9 Jun 2008 - 12:18
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Qka Deshironi te beni neser ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire26valamala1037Mon 9 Jun 2008 - 12:16
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Fillo Diqka Me Fjalen Unė...!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire48Sheqerka1739Mon 9 Jun 2008 - 12:15
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  KU je Zakonishte per Vikend


Bised e Lire10arber.d523Mon 9 Jun 2008 - 12:14
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Qfar ju mungon nga e kaluara?


Bised e Lire6DeQaNaSjA623Mon 9 Jun 2008 - 12:13
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Jam me fat qe....


Bised e Lire22DeQaNaSjA847Mon 9 Jun 2008 - 12:11
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kete apo ate ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire48valamala1729Mon 9 Jun 2008 - 12:10
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ups...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire34DeQaNaSjA1422Mon 9 Jun 2008 - 12:09
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  C'mrekulli do te donit te ndodhte ne keto momente?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire25DeQaNaSjA849Mon 9 Jun 2008 - 12:09
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershkruaj njerin nga antaret e forumit


Bised e Lire8daff.a501Mon 9 Jun 2008 - 12:08
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  .:: Dueli Femnat vs Meshkujt ::.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire39Shengyli1406Mon 9 Jun 2008 - 12:06
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Fillo diēka me fjalėn PSE ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Bised e Lire87Sheqerka2631Mon 9 Jun 2008 - 12:05
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Vetem Tre Fjale


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Bised e Lire277Lio6651Mon 9 Jun 2008 - 12:04
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nje lule per........


Bised e Lire11titi_titi941Mon 9 Jun 2008 - 12:03
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Nje shuplak per


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Bised e Lire34titi_titi1411Mon 9 Jun 2008 - 12:02
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ky / Kjo Nalt ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 14, 15, 16 ]
Bised e Lire394Sheqerka9034Mon 9 Jun 2008 - 12:01
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Une per ty .... Ti per mua ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Bised e Lire166MiRa5458Mon 9 Jun 2008 - 12:00
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Filloni 1 Bised Me Fjal Mos...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Bised e Lire280Sheqerka6296Mon 9 Jun 2008 - 11:59
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

 10 Chat me Rima !


Bised e Lire19Admin1935Mon 9 Jun 2008 - 11:56
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  pershendetje


Prezantohu !9Genta666Mon 9 Jun 2008 - 11:46
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Poezi nga une Deqanasja!


Poezi24DeQaNaSjA1321Sat 17 May 2008 - 17:34
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje Speciale Per Ma T'miren MiRa!!!


Pėrshėndetje dhe Urime16GeTuShJa932Sat 10 May 2008 - 12:37
Banni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje per Valamala....


Pėrshėndetje dhe Urime12MiRa498Thu 1 May 2008 - 20:01
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pershendetje per DeQaNaSjA


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Pėrshėndetje dhe Urime41MiRa1583Thu 1 May 2008 - 14:49
Benita Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: