ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Tema Fundit
» Pėshendetje pė tė gjithė antarėt....
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 0:24 nga valamala

» Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeTue 29 Jul 2008 - 11:13 nga valamala

» Hey Leute alles klar??
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeSun 27 Jul 2008 - 22:09 nga valamala

» Chit chat en Franēais !
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeSun 27 Jul 2008 - 22:08 nga valamala

» Do anyone know english here ? :D
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeTue 22 Jul 2008 - 0:23 nga valamala

» Nje Puthje per...??
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeTue 22 Jul 2008 - 0:21 nga valamala

» Qifti i Forumit !!!
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeTue 22 Jul 2008 - 0:20 nga valamala

» Chit chat !
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeTue 22 Jul 2008 - 0:19 nga valamala

» Pershendetje per GeTushja
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeWed 11 Jun 2008 - 12:37 nga GeTuShJa

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeMon 14 Apr 2008 - 22:34 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* Tn_gallery_1_7_182191

Ēiljeta dhe Ingridi tashmė shiten fare lirė. Me sa duket tregtarėt e vegjėl kanė ditur t’i pėrdorin kėngėtaret pėr tė tregtuar nė masė mallin e tyre. E pra nėse deri dje nė kioska tė vogla tregtoheshin paketa me fytyrėn e kryeministrit Sali Berisha apo nė dyqane tė ndryshme ora dore me imazhin e ish-diktatorit Enver …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Carey ndjen keqardhje pėr Spears
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeFri 11 Apr 2008 - 14:39 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* 5520-carey_12532474_onlineBild


Mariah Carey ka dhėnė se ndjehet keq pėr kėngėtaren nė telashe, Britney Spears, pasi qė e din shumė mirė se shumica sa e vėshtirė mund tė jetė tė jetosh jetėn nėn njė presion tė tillė tė mediave.
“Ėshtė lehta ta thuash, ‘Me Britneyn, kjo dhe kjo nuk fuksionojnė’, por nuk jam tip i tillė supozues. Kam pėrvojė. Pengesat …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Britney dhe Kevin, sėrish sė bashku?
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeFri 11 Apr 2008 - 14:37 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* Britney

Britney Spears dhe Kevin Federline sėrish tė dashuruar? Duket se kėngėtarja dhe ish- bashkėshorti i saj kanė pasur njė takim sekret pėr tė rregulluar copat e prishura tė raportit tė tyre.
Pėr tė pėrfituar kujdestarinė e fėmijėve, Jayden James, 18 muaj, dhe Sean Preston, dy vjeē, ēifti, sipas tė mirė informuarve, duket se kanė ndėr mend t'i japin …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Tuna braktis Ledrin
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 22:30 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* Personazh2_1

Lidhja mes kėngėtares bionde nga Shkupi, Tuna dhe kėngėtarit tė bendit kosovarė “Skills”, ka pėrfunduar. Mėsojmė qė kjo lidhje ėshtė ndėrprerė pasi qė Tuna ka braktisur Ledrin, pėr shkaqe ende tė panjohura. Kėta dy yje tė skenės shqiptare tė muzikės, pėr dy vjet rresht kanė qenė nė lidhje kurse gjatė kėsaj periudhė kanė realizuar sė bashku njė …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Simpson ėshtė martuar?
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeThu 27 Mar 2008 - 23:53 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* Mob28_1176985697

Sipas njė interviste tė shkurtėr tė nėnės sė kėngėtares bionde, Jessica Simpson ėshtė martuar.
Jessica, e cila prej nėntorit tė vitit tė kaluar ėshtė nė lidhje dashurie me yllin e futbollit amerikan, Tony Romo, duket se ėshtė martuar nė mėnyrė tė fshehtė.

Kėtė e ka deklaruar nėna e saj, Tina, e cila ėshtė …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
[b]Stone[/b]: Do ta leja muzikėn pėr dashuri
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeThu 27 Mar 2008 - 23:50 nga MiRa
Kėngėtarja britanike e muzikės soul, Joss Stone, do tė largohej nga industria e muzikės me tė dashurin e saj, nėse do tė pėrballej me njė ultimatum nga ai.
Stone, ka thėnė se do ta lente karrierėn pėr njė lidhje stabile, pasi qė lidhja e saj me Beau Dozier dėshtoi sė fundi.

“E dini ēfarė? Do ta leja famėn qė nesėr, pėr njė lidhje tė qėndrueshme. Nėse shoh prapa, jam nė dyshim nėse kishte …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Britney i paguan 375.000$ ish-bashkėshortit
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeFri 21 Mar 2008 - 14:19 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* 21_Britney_Spears_303_404_Ranjit_for_AFG_Management


Me vendim tė gjykatės, Britney Spears detyrohet t'ia paguajė ishbashkėshortit, Kevin Federline, 375.000 dollarė pėr t'i mbuluar shpenzimet
e gjyqit pėr kujdesin ndaj fėmijėve. Sipas agjencisė sė lajmeve "AP", avokati i Federlinit ka kėrkuar rreth 500.000 dollarė pėr shkak tė …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Martesa e Madonnės ėshtė nė krizė!
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeFri 21 Mar 2008 - 14:17 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* Madonna.wbs.cz

Martesa e pop-kėngėtares Madonna me regjisorin britanik, Guy Ritchie, eshtė nė krizė pėr arsye se ata jetojnė "jetė tė ndryshme", shkruajnė mediat britanike.
Ēifti i famshėm britanik gjashtė muajt e fundit i ka kaluar i ndarė, shkruan "Daily Mail". Thashethemet arritėn kulmin kur nė pėrcjellje tė Madonnės nė "Rock n' Roll Hall …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Shpati & Afėrdita - Ju tregojmė sekretet
SHOQERIA - Portalli* Icon_minitimeMon 17 Mar 2008 - 23:28 nga MiRa
SHOQERIA - Portalli* Mrmrskasapibv0

Pėr herė tė parė janė shfaqur sė bashku nė Tiranė duke iu mbyllur gojėn njė herė e pėrgjithmonė fjalėve, qė thuhen pėr lidhjen mes tyre, apo edhe pėr lidhje tė tjera jashtė kėsaj marrėdhėnieje. Shpat Kasapi dhe e dashura e tij, modelja Afėrdita Dreshaj ishin mbrėmjen e sė enjtes mes tė ftuarve tė Petri Bozos nė 10-vjetorin e Miss …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
A duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga Serbia?
 PO
 JO
 ME VONE
 NUK E DI
Shiko rezultatin
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 63 mė Sat 19 Mar 2011 - 7:43
Statistikat
Forumi ka 185 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Kosovari1

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4973 artikuj v 438 temat