ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kritikat Dhe Sygjerimet !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 63
Age : 31
Registration date : 06/01/2008

Kritikat Dhe Sygjerimet !! Empty
MesazhTitulli: Kritikat Dhe Sygjerimet !!   Kritikat Dhe Sygjerimet !! Icon_minitimeThu 10 Jan 2008 - 20:15

Te gjitha kritikat,sygjerimet,kerkesat etj, mund ti postoni ketu dhe do te shqyrtohen nga stafi i Shoqeria.ForumFamilly.... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shoqeria.catsboard.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 63
Age : 31
Registration date : 06/01/2008

Kritikat Dhe Sygjerimet !! Empty
MesazhTitulli: Re: Kritikat Dhe Sygjerimet !!   Kritikat Dhe Sygjerimet !! Icon_minitimeMon 21 Jan 2008 - 17:52

cracker besi shkruajti:
n'qoft se ka mundesi em i shtu disa tema edhe mendoj se do te zgjerohet edhe me shum forumi ket kisha pas qef m'al okay
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shoqeria.catsboard.com
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 29
Registration date : 12/01/2008

Kritikat Dhe Sygjerimet !! Empty
MesazhTitulli: Re: Kritikat Dhe Sygjerimet !!   Kritikat Dhe Sygjerimet !! Icon_minitimeFri 14 Mar 2008 - 3:14

Kritik a Kshill merrne qysh doni ju qe jeni ktu me pune ne kete forum weq 1sen po du me jave than qeky forum ne qdo tem o bo chit chat ? kate kqyrsh si te foto e antarve si anej knej qa osht kjo pune,mdoket o 1tem e qelet chit chat qaty merrnu vesh e qe doni me ba poste palidhje boni a forumi so kerka hiq kerka kshtu me thane drejte

ksi qe ju doket qe e kom gabim foLni a un spe sho qe po foli naj sen qe sO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 63
Age : 31
Registration date : 06/01/2008

Kritikat Dhe Sygjerimet !! Empty
MesazhTitulli: Re: Kritikat Dhe Sygjerimet !!   Kritikat Dhe Sygjerimet !! Icon_minitimeFri 14 Mar 2008 - 23:38

Po arber.d e vertet eshte kjo qe po thu ....

Po, tash e mas do t'ja bejm kshtu :- postimet qka nuk kan te bejn me teme do te fshihen...

Mendoi qe ky eshte veprimi me i dreit... !! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shoqeria.catsboard.com
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 29
Registration date : 12/01/2008

Kritikat Dhe Sygjerimet !! Empty
MesazhTitulli: Re: Kritikat Dhe Sygjerimet !!   Kritikat Dhe Sygjerimet !! Icon_minitimeSun 16 Mar 2008 - 2:19

m'vjen mir qe pata parasysh kta qe thash ne te mir te forumit met mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Kritikat Dhe Sygjerimet !! Empty
MesazhTitulli: Re: Kritikat Dhe Sygjerimet !!   Kritikat Dhe Sygjerimet !! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kritikat Dhe Sygjerimet !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hyrja ! :: Vėrejtje dhe kėshilla !-
Kėrce tek: