ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Arti dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

Shkrime ne vargje, poezi, proza dhe krijime personale.... Mund te posteni vargjet, theniet dhe pjese nga libra te autoreve qe ju pelqejne.
311Librin te cilin ...
Sun 17 Feb 2008 - 20:31
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė bashkatdhetaret tane shqiptare.
13Historia Shqipta...
Sun 10 Feb 2008 - 16:26
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare...

Ēdo gje qe ka te beje me historine e popullit tone shqiptare...Te gjitha mbi legjendat e historise sone kombetare...
44Pavaresia e viti...
Sat 8 Mar 2008 - 17:44
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda Dhe Estetika

Ekstravagante dhe e heshtur bredh neper shoqerine tone mania e veshjeve te fundit. Mendime dhe opinione mbi moden shqiptare, si po ecen ajo ne vendin tone?
141725 SEKRETET E ST...
Sat 8 Mar 2008 - 17:36
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinemaja dhe Televizioni

Vendi ku mund te diskutojme per yjet e kinemase shqiptare dhe te huaj, per filmat me te bukur nder vite te rinj e te vjeter. Komente, mendime, opinione, intervista.
3037Cruise dhe Holme...
Wed 23 Apr 2008 - 18:11
MiRa Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Aktorėt Vendorė dhe te huaj !

2325Cruise dhe Holme...
Wed 23 Apr 2008 - 18:11
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina

Receta gatimi nga kuzhina .Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt tė postojnė recetat e tyre speciale.
1414Makarona me frut...
Sat 8 Mar 2008 - 19:18
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Arti dhe Kultura Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur