ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Diskutime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu !

Pasi tė regjistrohėni mund tė postoni dicka rreth vets tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund tė hapni temė tė re me kėto tė dhėna.
25190pershendetje
Mon 9 Jun 2008 - 11:46
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bised e Lire

Nė kėtė forum mund tė argetoheni dhe zbaviteni mė shumė gjėra tė ndryshme.
343501Qifti i Forumit ...
Tue 22 Jul 2008 - 0:20
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria!

Kėtu mund tė bisedoni , postoni tema rreth dashurisė
35231Nje Puthje per.....
Tue 22 Jul 2008 - 0:21
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Ketu mund te postoni poezit e juaja ..
764Poezi Gjermanish...
Mon 9 Jun 2008 - 12:52
GeTuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kengetaret

Ketu mund te shkruani te rejat rreth kengetareve shqiptar mirpo gjithashtu edhe nga te Huajt ...
4051Ēiljeta dhe Ingr...
Mon 14 Apr 2008 - 22:34
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu Mund ti gjeni gjith per Sport...
623Me cfare sporti ...
Wed 12 Mar 2008 - 21:23
titi_titi Shiko mesazhin e fundit
Diskutime Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur