ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca dhe Jeta !

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti

Te rejat nga mjekesia moderne dhe nga ajo popullore, shqetesimet e ndryshme qe kercenojne shendetin tone. Te diskutojme duke parashtruar gjithcka ne lidhje me shendetin.
66Sėmundjet seksua...
Tue 19 Feb 2008 - 23:23
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca

Cdo gje mbi shkencen, informacione shkencore, zbulime te reja ne shkenca te ndryshme si ajo Natyrore, shkenca Fizike etj. Kuriozitete nga me te pabesueshmet deri te ato me te thjeshtat.
89Si ta kurseni be...
Sun 30 Mar 2008 - 11:41
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teknologjia

Informacione mbi internetin, programe dhe procedura te ndryshme. Jeni te lutur te ndani eksperiencen tuaj ne kete fushe sepse shume nga ne duam te mesojme sa me shume.
1314“Si i thonė iriq...
Tue 19 Feb 2008 - 23:25
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatikė

Gjithqka ne lidhje me informatiken...
11Windows Vista !!...
Sat 26 Jan 2008 - 23:43
enischee Shiko mesazhin e fundit
Shkenca dhe Jeta ! Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur