ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Windows Vista !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
enischee

enischee

Numri i postimeve : 257
Age : 29
Registration date : 26/01/2008

Windows Vista !!!! Empty
MesazhTitulli: Windows Vista !!!!   Windows Vista !!!! Icon_minitimeSat 26 Jan 2008 - 23:43

Qka mendoni per ket software te ri ? Mendoj per perdorim a esht i pershtatshem apo jo ju press me pergjigje te mira Smile ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Windows Vista !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkenca dhe Jeta ! :: Informatikė-
Kėrce tek: