ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Librin te cilin e keni ne dore eshte...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 18:43

Cili eshte libri i cili gjendet ne duart tuaja keto dite...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 22:52

Po tash jam duke lexuar nje liber fetar qe quhet '' E mshefta e msheftesis''...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitimeTue 15 Jan 2008 - 15:32

libri i cili ketyre diteve ndodhet ne duart e mia eshte makroekonimia 2 ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 29
Registration date : 12/01/2008

Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitimeSun 27 Jan 2008 - 13:06

Trendafili ne Got

Arif Demolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

enischee

Numri i postimeve : 257
Age : 29
Registration date : 26/01/2008

Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitimeSun 27 Jan 2008 - 14:36

Librit te cilin jom te lexu tash esht
Engjujt dhe Demonet-Nga Dan Brown
shum e mir esht po ende se kom mbaru ka me lexu mashalla Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitimeSun 17 Feb 2008 - 20:31

I.Kadarese :"Pallati i endrrave" !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Empty
MesazhTitulli: Re: Librin te cilin e keni ne dore eshte...?   Librin te cilin e keni ne dore eshte...? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Librin te cilin e keni ne dore eshte...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: