ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per ty Lio

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje per ty Lio   Sun 20 Jan 2008 - 15:42

Pershendetje Lio...kalofsh bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Sun 20 Jan 2008 - 16:55

Pershendetje edhe nga une Lio.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Sun 20 Jan 2008 - 19:21

Shiii tii ku um paskan hap edhe tem ktu Very Happy ju pershendes edhe une juve e faliminer qe ju paska ra ndermed mum pershendet Wink

Ju dua shume pa dallime te gjithave Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Mon 4 Feb 2008 - 0:44

pershendetje per ty kaloja mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Mon 4 Feb 2008 - 1:00

Kalofshum mire dyt moj pse veq une me kalu mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Mon 4 Feb 2008 - 1:09

hahhaha ani de kalofshim mir Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Sun 17 Feb 2008 - 19:47

PERSHENDETJE EDHE PER TY DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink[/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Sun 2 Mar 2008 - 18:31

Tpershendes me ni foto

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Mon 3 Mar 2008 - 18:34

Haha shkruma se nuk jom ka e shoo qka po shkrun spe marr vesh :L (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Tue 4 Mar 2008 - 12:56

Pershendetje Lio kalofsh sa ma mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Tue 4 Mar 2008 - 13:46

Pershendetje edhe per ty Sheqerushee Wink kalofsh edhe ti sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Thu 10 Apr 2008 - 17:01

Pershendetje per ty Kunat Very Happy Kqyrma Motren mir se me bo diqka vaki te mys aaa...hahaha...jeni Qifti ma i miri valla...Hajt Qaooo Kalofsh Bukur KunaaaT Cool Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Fri 11 Apr 2008 - 19:32

Hahah flm flm jena valla ma te mirt ska fjal...Very Happy:L: ja hiq mos ta nin se nuk bon vaki kerkush me nguc veq meje :L e kom gru per qefi ktaa e maj si pllum Very Happy te pershendes edhe une ty .....p.S. Sa bukur paske dal ne qet foto ...si rrush Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   Sat 12 Apr 2008 - 13:21

hehehe ani qashtu kom qef me ni un veq mir gjithmon... Very Happy se e kom moter per merak Dijen Smile
oo heheh flm shum per foto...okii qaooo Lio kalofsh bukur ku do qe jesh...edhe edhe diqka kur tma shish motren puqqeee niher shum per mu...se me ka mar malli Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ty Lio   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per ty Lio
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: