ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per Shengyl-in...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 20 Jan 2008 - 15:39

[b]shengyl pershewndetje shume kalofsh bukur...bukurosh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 20 Jan 2008 - 16:56

Shyngyl pershendetje ahahhah se ka di Getushja se qfare je se nuk te kish Refozu ahahhah ... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Mon 4 Feb 2008 - 1:06

pershendetje per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 17 Feb 2008 - 19:48

PERSHENDETJE EDHE PER TY DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 9 Mar 2008 - 1:43

DaDuShjaa shkruajti:
[b]shengyl pershewndetje shume kalofsh bukur...bukurosh Razz
flmm shum zemer Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 9 Mar 2008 - 1:43

MiRa shkruajti:
Shyngyl pershendetje ahahhah se ka di Getushja se qfare je se nuk te kish Refozu ahahhah ... Wink
hahahaha oo flm shum e u rritsh sa malet e malisheves :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 9 Mar 2008 - 1:44

GeTuShJa shkruajti:
pershendetje per ty
flm shum oj qpiert ishalla ta kthej me tmir :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 9 Mar 2008 - 13:44

O ti Bukurosh te pershendes ga thellsija e zemres klm edhe doku mos na harro...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 9 Mar 2008 - 13:56

hahaha deqanasja oj bukurije flm shum ... po more qysh jo nuk vjen nshprehje met harru ty Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Sun 9 Mar 2008 - 17:11

Pershendetje per ty Shengyl kalofsh mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Mon 10 Mar 2008 - 16:25

flm shum valamala gjithashtu tpershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Mon 10 Mar 2008 - 22:23

hiq spo te pershendes veq ni mpuq po ta jap :L (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   Mon 10 Mar 2008 - 23:14

uohauohaouhaouahoha DeQaNaSjA mke myt me qet mpuq :L edhe 1 muj mos mem pershendet ta boj hallall :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Shengyl-in...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per Shengyl-in...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: