ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per Valamala....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje per Valamala....   Sun 17 Feb 2008 - 19:54

Pershendetje per ty .... DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Sun 17 Feb 2008 - 21:03

Flm Mira edhe une te Pershendes shum dhe shpresoi qe do te kalosh qaste te mria sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Tue 4 Mar 2008 - 13:00

Pershendetje per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Wed 5 Mar 2008 - 19:35

Flm Jeta edhe une te pershendes kalofsh bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Mon 10 Mar 2008 - 22:26

Valamala pershendetje per ty Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
titi_titi

titi_titi

Numri i postimeve : 43
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Wed 12 Mar 2008 - 21:29

pershendetje per ty valamala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Wed 12 Mar 2008 - 22:28

Flm prej teje Titi njeashtu edhe uen te pershendes kalofsh mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Sat 12 Apr 2008 - 23:12

Prsh per ty Valon...qysh je bre a je mir?Okii veq pata qef me te pershendet,...QaaoQaoo kalofsh bukur ku do qe jesh... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Sun 13 Apr 2008 - 16:57

FLM Benita te pershendes gjithashtu edhe ty kalofsh sa ma mire kudoo qe gjindesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Thu 17 Apr 2008 - 21:40

Prsh Valon si je a je mir? si kalove sod? Hej a bon me dit i kahit je ti ? Me doket jeton ne Gjermani aa?heheh okii qao klm gjum te embel..Kiiss Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Sat 19 Apr 2008 - 17:30

Pershendetje gjithashtu per ty Benit mire mire flm..super per vikend gjithmon kalon mire njeri hehehe.Une jam nga Ferizaji po jetoj ne Gjermani hehe...kalofsh sa ma mire kiss(K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Sat 19 Apr 2008 - 18:25

aha Ok sehr schön Wink Flm edhe ti gjithashtu kalofsh sa me mirėkiss edhe per ty (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   Thu 1 May 2008 - 20:01

Flm edhe une te pershendes ty shum kalofsh sa ma mire.(K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Valamala....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per Valamala....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: