ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per GeTushja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje per GeTushja   Sun 20 Jan 2008 - 15:33

Geta pershendetje...kalofsh bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 20 Jan 2008 - 15:37

Flm shum Dadushe pershendetje edhe per ty .........mpuq loqk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 20 Jan 2008 - 15:37

sps zemer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 20 Jan 2008 - 16:57

Pershendetje te madhe per ty zemer .... Loqk te kam ty (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 20 Jan 2008 - 19:23

Te pershendes edhe une Getushee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Mon 4 Feb 2008 - 0:25

flm Mira flm LIo edhe un ju pershendes shum shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 17 Feb 2008 - 19:52

pPERSHENDETJE PER TY LOQK DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink[/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Tue 4 Mar 2008 - 13:01

Pershendetje moter kalofsh sa ma mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Tue 4 Mar 2008 - 13:47

Pershendetje moj dreq i vogel Very Happy um ka marr malli per ty Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 9 Mar 2008 - 1:46

pershendetje oj cikirikitaki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Sun 9 Mar 2008 - 17:12

Pershendetje per ty bukuroshe kalofsh sa ma mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
titi_titi

titi_titi

Numri i postimeve : 43
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Wed 12 Mar 2008 - 21:16

pershendetje per ty geta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   Wed 11 Jun 2008 - 12:37

flm LIo
Flm Shengyli
Flm MIra
Flm Jetta
Flm Valon
Flm Titi

faleminderit krejtve edhe un ju pershendes shum shum shum (k)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per GeTushja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per GeTushja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: