ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pytje dhe Pergjigjie

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
titi_titi

titi_titi

Numri i postimeve : 43
Registration date : 12/03/2008

Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Icon_minitimeWed 12 Mar 2008 - 21:10

mir
a ka shum qika ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

enischee

Numri i postimeve : 257
Age : 29
Registration date : 26/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Icon_minitimeThu 27 Mar 2008 - 20:36

au qika sa te dush

po najkush prej ktyne qikav a po me don mu se|Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 20:36

Nuk ju dihet fati enisxhee.

A jeni gjall more.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Icon_minitimeWed 2 Apr 2008 - 15:20

un po mdoket
ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Icon_minitimeMon 9 Jun 2008 - 12:21

Popo edhe un kokna gjall qitash e dita bile Razz:P

qka ka najsen 3 ka ti edhe qe ki vendos me na kallxu ehde neve Very Happy?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pytje dhe Pergjigjie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Bised e Lire-
Kėrce tek: