ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pytje dhe Pergjigjie

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 15:05

Po e hap ket teme ne menyr te ti parashtrojm njani tjetrit pytje dhe te pergjigjemi sa me sinqerisht Very Happy

Psh. Une e boj nje pytje tjetri qe vjen mas meje duhet mi ju pergjigj dhe me lon ni pytje per antarin qe vjen mas tij Very Happy kapishhh :L


po filloj unee Very Happy


Sa here ne javt laheni ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 15:11

Dit per dit i nderaur....

Ne sa ora je zgjuar sot ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 15:54

8 edhe pse dit pushimi jom msu mu qu qatehere Very Happy


Sa her n'dite i lan dhomt :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 29
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 16:20

2-3x

sa koh po min a or po rrin ne forum mas shumti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 16:32

Sot e kom fraj gjith diten Very Happy qitu muj me kon ....a ktyne ditve tjera ka 1 sahat ne dite me bo bashk krejt diten Very HappyTi ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 16:44

varet sa kam koh te lir

a jeni i/e dashuruar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 16:45

Po qysh jooo edhe ata shume bilee :L


Ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 16:48

jo e dahsurume po kuku sa e dashurume :L


qfar tipi jeni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 16:51

Cfare tipi ...i qelt valla i humorit e qishtu Very Happy


Ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 18:26

Edhe une qashtu si ti...si me an pa bo ni non neve dyve :L :L


Cili sport te pelqen mas shumti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 19:18

Opp a pe she qe per njoni tjetrin jena krejt sene e perbashkta i pasnum Very Happy :L


Sportet um pelqej krejt veq futbolli ,basketbolli,tenisi,volleybolli,edhe noti mas shumti


Ty ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 21:06

Edhe mu gjithshtu p'pelqejn qato sporte qe i paske permend po mos ta harroj edhe ping pongun qe di me lujt mas mirt edhe mpelqen shum...

qysh e paramendon veten ne te ardhmen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 22:42

Me mjekerr deri te gujt :L


Cfare pune keni deshire te punoni ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeMon 3 Mar 2008 - 17:37

Agence e Turizmit....

Ti ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeMon 3 Mar 2008 - 18:38

Kompjuterizmin moter :L


Cilat jan tri deshirat tua qe kishit dasht ti plotsoni sa me shpejt ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeTue 4 Mar 2008 - 23:32

Me gjet Ni burr :L mu martu :L tonajshi mu feju :L ....qeto 3 i kom deshiraa ishalla me plosohen sa ma shpejt :L amin Wink

Po ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeWed 5 Mar 2008 - 19:24

Kom plot veq hajt po ti thon nja tri masi e qela ket muhabet :L

Jan kto dy pika : Me kon i lumtur me familje dhe grue :L me pas pare deri sa te des ...edhe me diplomu naj her per kompjutera (dmth mu bo profi me dipllom se kshtu spom knaq :L)


Kon nga forumi e doni mas shum dhe kon kishit pas deshir me takuu live :L ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeThu 6 Mar 2008 - 0:34

Me ty edhe me miren...

Po ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeThu 6 Mar 2008 - 13:13

Me ty edhe me kunaten :L


Sa um don :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeFri 7 Mar 2008 - 14:12

Shummmmmmmm Embarassed :L

Ti mu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeFri 7 Mar 2008 - 21:28

Yhaaaaaaaa teper diqka Very Happy


Ku keni bo plan mi kalu pushimet sivjet ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA

Numri i postimeve : 726
Age : 27
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeFri 7 Mar 2008 - 22:44

Ne Durrs valla Very Happy

Qka don mi dhuru nese nanes per 8 mars?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeFri 7 Mar 2008 - 23:04

Lule si gjith Very Happy


Po ty qka po don met dhuru une neser :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSat 8 Mar 2008 - 16:38

Qka dush vetem diqka mire.

Po a doni mu argetu hiq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitimeSun 9 Mar 2008 - 20:04

Po po Very Happy


Qysh kalut kete wikend ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Sponsored content
Pytje dhe Pergjigjie Empty
MesazhTitulli: Re: Pytje dhe Pergjigjie   Pytje dhe Pergjigjie Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pytje dhe Pergjigjie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Bised e Lire-
Kėrce tek: