Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Portalli*Portalli*  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nuk e kam tradhtuar Anistonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa


Numri i postimeve : 804
Age : 36
Registration date : 08/01/2008

Nuk e kam tradhtuar Anistonin Empty
MesazhTitulli: Nuk e kam tradhtuar Anistonin   Nuk e kam tradhtuar Anistonin Icon_minitimeSun 13 Jan 2008 - 15:40

Nuk e kam tradhtuar Anistonin Brad_pitt

Ai ka thėnė nė njė deklaratė pėr shtyp se asnjėherė nuk e ka tradhtuar aktoren Jennifer Aniston dhe se nuk ka pasur asnjė aventurė seksuale me Angelina Jolie.
Aktori i njohur amerikan, Brad Pitt, i njohur edhe pėr filmat e tij "The Last Castle" etj., ka thėnė nė njė deklaratė pėr shtyp se asnjėherė nuk e ka tradhtuar aktoren Jennifer Aniston dhe se nuk ka pasur asnjė aventurė seksuale me Angelina Jolie, gjatė xhirimeve tė filmit "Mr. and Mrs. Smith". Ai nė emisionin "Larry King Show" ka thėnė se kjo histori ka lindur shumė mė vonė, e jo gjatė kėtij xhirimi, ashtu sikur ėshtė folur nėpėr media. Ai po ashtu e ka lavdėruar bashkėshorten e tij, Jolie, pėr menēurinė dhe inteligjencėn e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nuk e kam tradhtuar Anistonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: