Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Portalli*Portalli*  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa


Numri i postimeve : 804
Age : 36
Registration date : 08/01/2008

Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike Empty
MesazhTitulli: Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike   Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 23:06



Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike Untitled-1

Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike


Autori i Lajmit: Red.
Melanie Chisholm, anėtarja e grupit tė vajzave britanike, Spice Girls, ka zbrazur inatin e saj, pasi ėshtė cilėsuar si lezbike. Kėngėtarja 33-vjeēare, pas ndarjes sė grupit, nė vitin 2001, kishte shtuar pak peshė dhe kishte prerė flokėt e saj. Ajo ishte pėrcjellė nga thashethemet e shumta qė thoshin se kishte pasur njė aferė me asistenten e saj. Por, ylli qė ėshtė duke kaluar qė pesė vjet me Thomas Starrin, kėmbėngul qė bėhet fjalė pėr tallje pakripė. "Fillimisht mė ka bėrė tė qeshem sepse nuk ishte diē qė mė kishte shkuar ndonjėherė nė mend. Mė vonė filloi tė mė nervozojė kur mendova, sepse i kam flokėt e shkurtra dhe kam bukur do muskuj me tatuazhe, a jam unė njė lezbike stereotipe? " ka thėnė ajo pėr revistėn britanike, Cosmopolitan. Megjithatė ajo pranon se thashethemet nė tė vėrtetė kanė qenė me pėrfitim pėr karrierėn e saj solo. "Nuk mendoj qė mė kanė bėrė ndonjė dėm nė karrierė”, ka pėrfunduar ajo.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mel C e inatosur me thashethemet qė e cilėsojnė atė lezbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thashethemet qe keni degjuar per veten tuaj.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Kengetaret-
Kėrce tek: