ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cruise dhe Holmes afėr ndarjes?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Cruise dhe Holmes afėr ndarjes? Empty
MesazhTitulli: Cruise dhe Holmes afėr ndarjes?   Cruise dhe Holmes afėr ndarjes? Icon_minitimeWed 23 Apr 2008 - 18:11

Cruise dhe Holmes afėr ndarjes? _41083540_cruise_holmes_getty_416

Aktori i njohur Tom Cruise dhe gruaja e tij Katie Holmes, thuhet se janė duke u pėrgatitur pėr ndarje.
Holmes thuhet tė jetė “copėtuar nga rėndėsia e martesės sė saj” me Cruise, dhe planifikon ta marrė vajzėn Suri me vete nė New York. Por, siē bėjnė tė ditur burimet, Tom ėshtė kundėr planit tė saj.

Sipas magazinės Star, 29-vjeēarja Katie ėshtė “duke u munduar tė largohet nga jeta e kontrolluar nėn sytė e burrit tė saj dhe dėshiron tė zhvendoset nė Manhattan, qė do tė ishte njė pėrpjekje pėr t’u ndarė”.

“Ajo dėshiron tė jetė vetvetja pėr njė kohė, por nuk ka shanse qė Tom ta lejojė ta marrė Surin me vete. Ai nuk dėshiron qė Katie ose Suri tė largohen nga jeta e tij pėr gjatė kohė. Ai i ka thėnė se nėse ajo largohet pėr nė New York, edhe ai do tė shkojė me tė”, ka thėnė burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruise dhe Holmes afėr ndarjes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: