Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Portalli*Portalli*  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zara Adams, myslimania e parė nė 007?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa


Numri i postimeve : 804
Age : 36
Registration date : 08/01/2008

Zara Adams, myslimania e parė nė 007? Empty
MesazhTitulli: Zara Adams, myslimania e parė nė 007?   Zara Adams, myslimania e parė nė 007? Icon_minitimeThu 27 Mar 2008 - 23:55

Zara Adams, myslimania e parė nė 007? Zara_adams3

Zara Adams ka deklaruar se dėshiron tė jetė e dashura nė film e James Bondit, e para me prejardhje myslimane. Ajo ėshtė paraqitur nė njė audicion, nėpėrmjet tė cilit do tė pėrzgjidhet aktorja qė do ta luajė vazhdimin e serisė sė njohur me agjentin 007. Titulli i filmit do tė jetė "Quantum of Solace". Nė njė intervistė pėr tabloidin britanik "The Sun", Adams ka deklaruar se producentėve u kanė pėlqyer fotot e saj, ndaj e kanė ftuar nė audicion. "Puna me emra tė mėdhenj si Marc Foster dhe Daniel Craig pėr mua ėshtė pėrvojė e mirė. Roli i myslimanes nga Azia nė filmin e James Bondit do tė mė hapte dyert nė karrierė, por edhe do tė rrėnonte barrierat", ėshtė shprehur Zara.
Ajo ka thėnė se ėshtė e vetėdijshme qė prindėrve tė saj njė gjė e tillė nuk do t`u pėlqejė. "Jam rritur nė njė ambient tipik islam dhe filmi i parė, tė cilin e kam parė ėshtė kur kam nisur fakultetin nė Edinburgh. Besoni ose jo, ky ishte filmi i Bondit", ka sqaruar Zara. Ajo ėshtė e lindur nė Glasgow, babi saj ėshtė nga Irani, kurse e ėma nga Pakistani.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zara Adams, myslimania e parė nė 007?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Evolution - filmi i pare kosovar ne Hollywood

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura :: Kinemaja dhe Televizioni :: Aktorėt Vendorė dhe te huaj !-
Kėrce tek: