Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Portalli*Portalli*  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo

Shko poshtė 
+3
daff.a
MiRa
DeQaNaSjA
7 posters
AutoriMesazh
DeQaNaSjA
Princess
Princess
DeQaNaSjA


Numri i postimeve : 726
Age : 32
Localisation : Ne Boten e Qudirave
Registration date : 12/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 17:16

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo ate Fizike ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MiRa

MiRa


Numri i postimeve : 804
Age : 36
Registration date : 08/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 21:51

Per mendim timin dhembje me madhe eshte aja Shpirterore sepse vet fakti shpirti eshte gjeja me e rendesishme nga kja kemi n'denjen dhe nese i shkaktoim dhimbje aja do te jete me madhe se aja fizike meqe dhimbja fizike zgat per ni kohe te shkurt por dhimbja Shpirterore zgat me shume.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daff.a
Princess
Princess



Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeSun 13 Jan 2008 - 12:01

pajtohem me miren ne kete rast vertet dhembja shpirtrore nganjeher asht e pasherueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP



Numri i postimeve : 145
Age : 34
Registration date : 12/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeMon 21 Jan 2008 - 23:27

po po qashtu o hiq se lun topik weq qitne pik ne fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Genta




Numri i postimeve : 20
Registration date : 17/02/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeSun 24 Feb 2008 - 15:42

dhimbja me e madhe o qajo si tedoket ma e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lio
Vip
Vip
Lio


Numri i postimeve : 898
Age : 39
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeSun 24 Feb 2008 - 17:24

Valla ajo e shpirtit osht ma e madhee ...se kjo fizike pushon edhe t'men pak a kjo e shpirti shtir t'men Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zeriyt.com
daff.a
Princess
Princess



Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeThu 3 Apr 2008 - 19:35

mvaret prej dhembjes kaniher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa


Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitimeMon 9 Jun 2008 - 12:24

MiRa shkruajti:
Per mendim timin dhembje me madhe eshte aja Shpirterore sepse vet fakti shpirti eshte gjeja me e rendesishme nga kja kemi n'denjen dhe nese i shkaktoim dhimbje aja do te jete me madhe se aja fizike meqe dhimbja fizike zgat per ni kohe te shkurt por dhimbja Shpirterore zgat me shume.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo   Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilen cilesoni Dhimbje me te madhe !!!! Ate Shpirterore,apo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Bised e Lire-
Kėrce tek: