ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje kafe per ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeThu 20 Mar 2008 - 15:47

Nje Kaffe per te gjith ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeThu 20 Mar 2008 - 16:36

Edhe un jau qes tonve ka ni kaffe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeThu 20 Mar 2008 - 21:21

Tu rrit nera Very Happy ta kthefsha per t'mire kit kafeee Very Happy :L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeFri 21 Mar 2008 - 19:38

Njeashtue dhe une ja kthej per t'mire kaffen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeFri 21 Mar 2008 - 22:29

Flm juve dyve... Cool

Ni kafe per titin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeMon 31 Mar 2008 - 20:03

hmmm Nga nje kaffe per krejt juve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeMon 31 Mar 2008 - 22:22

valamala shkruajti:
Njeashtue dhe une ja kthej per t'mire kaffen.

Oh flm shume qifti jem... (K) Nje kafe per ty edhe per te tjeret...Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeWed 2 Apr 2008 - 15:16

nje kafe per krejt qa jan on....dmth veq per veti njo se koki shukat krejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeThu 3 Apr 2008 - 17:24

MiRa shkruajti:
valamala shkruajti:
Njeashtue dhe une ja kthej per t'mire kaffen.

Oh flm shume qifti jem... (K) Nje kafe per ty edhe per te tjeret...Very Happy

Flm qiftja jem shum e lezeqme ke edhe per ty nje Special.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
daff.a
Princess
Princess


Numri i postimeve : 111
Registration date : 11/01/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeThu 3 Apr 2008 - 19:10

valamala edhe mira nga nje kafe merreni ju beft mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitimeMon 9 Jun 2008 - 12:19

per krejt nga nje kaffe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Nje kafe per ??? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje kafe per ???   Nje kafe per ??? - Faqe 6 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje kafe per ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Bised e Lire-
Kėrce tek: