ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė Empty
MesazhTitulli: Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė   Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė Icon_minitimeMon 14 Apr 2008 - 22:34

Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė Tn_gallery_1_7_182191

Ēiljeta dhe Ingridi tashmė shiten fare lirė. Me sa duket tregtarėt e vegjėl kanė ditur t’i pėrdorin kėngėtaret pėr tė tregtuar nė masė mallin e tyre. E pra nėse deri dje nė kioska tė vogla tregtoheshin paketa me fytyrėn e kryeministrit Sali Berisha apo nė dyqane tė ndryshme ora dore me imazhin e ish-diktatorit Enver Hoxha, kėsaj elite duket se i janė bashkuar edhe kėngėtaret. Nuk ka mė vetėm Britney Spears, Jennifer Lopez apo Madonna, imazhet e tė cilave i kemi parė kudo, nėpėr kartolina, bluza, apo diku gjetkė. Tashmė nė qendėr tė vėmendjes janė Ēiljeta dhe Ingridi. Nėse hedh njė vėshtrim nė mbarė tregjet qė ndodhen nė kryeqytet apo nė qytete tė ndryshme tė Shqipėrisė, sheh njė masė tė madhe ēakmakėsh tė cilėt kushtojnė vetėm 50 lekė tė reja, por cili ėshtė sekreti i tyre? Me tė shtypur butonin pėrkatės qė ndodhet nė fund tė ēakmakut dhe e drejton kėtė tė fundit nė mur, nė tavolinė apo kudo nė njė hapėsirė tė sheshtė, tė shfaqet imazhi i Ēiljetės dhe i Ingridit me foto mjaft provokuese dhe shumė seksi. Fotot janė tė ndryshme dhe pjesa mė e madhe e tyre janė realizuar nė plazh tė cilat janė parė jo shumė shpesh nėpėr intervistat qė japin kėngėtaret nė gazeta tė ndryshme. E ndėrsa njerėzit bėjnė komentet e tyre lidhur mė kėtė, ne kemi kontaktuar me vetė dy vajzat tė cilat paksa tė irrituara theksojnė: “Normalisht na ka pėlqyer shumė kur kemi parė foton tonė tė reflektuar tek drita qė bėn njė ēakmak. Kjo do tė thotė se pėlqehemi dhe jemi nė njė farė mėnyre figura tė preferuara. Por vetėm kaq. Pėr mendimin tonė ajo ndezja e ēakmakut nuk vlen kur nuk merr lekė. Ne nuk pėrfitojmė asgjė nga kjo punė. Bėhet njė biznes pėrkatės nga X njerėz e normalisht pa pasur absolutisht mė parė pėlqimin apo aprovimin tonė.
Nė fakt ēakmakėt kanė kohė qė qarkullojnė por ne i kemi parė vetėm pak ditė mė parė. Nuk kemi qenė aspak nė dijeni. Ishim nė njė ambient miqsh dhe e pamė nėpėrmjet njė mikut tonė. Pra kėtė e morėm vesh nėpėrmjet miqve, ndryshe nuk do ta kishim mėsuar kurrė qė nė Tiranė apo Shqipėri tregtohen ēakmakė qė kushtojnė fare pak lekė, gati falas pėr duhanpirėsit dhe qė mbanin imazhin tonė nė dritėn qė reflektojnė. Normalisht vetja tė pėlqen, por ajo qė tė duket paksa e ēuditshme dhe qė tė shkakton disi irritim ėshtė se nuk e kėrkon dot tė drejtėn tėnde. Po bėhet nami dhe nuk merret vesh asgjė nėpėr vende tė tjera e jo mė deri tek ēakmakėt.”. Ky ėshtė mendimi i dy vajzave ndėrkohė qė Ingridi duket se ėshtė paksa mė e prekur nga kjo situatė. Por nė fund tė fundit tregtarėve nuk u bėhet vonė fare nėse kanė apo jo pėlqimin e imazheve qė tregtojnė. Pėr ta e rėndėsishme ėshtė tė tėrheqin djemtė pėr tė blerė ēakmakė, duke qenė tė sigurt se fizikun e Ēiljetės dhe Ingridit e pėlqejnė jo pak.


2 shoqet

Ēiljeta dhe Ingridi nuk janė thjesht kolege. Ato tashmė janė dy mikesha tė mira tė cilat shpesh herė pasditet dhe fundjavat i ndajnė sė bashku. Dhe jo rrallė janė shfaqur tė dyja nėpėr faqet rozė tė suplementeve tė pėrjavshme nė treg. Tė vėrteta apo tė pavėrteta, shumė gjėra nuk u kanė pėlqyer, madje janė irrituar shumė. Ngushėllimin e kanė gjetur tek njėra-tjetra, ku asnjėherė nuk kanė vonuar telefonatat qė kanė kėmbyer pėr tė shprehur keqardhjen dhe bezdisjen pėr atė qė ka ndodhur. E ndėrsa Ingridi tregohet mė e rezervuar pėr median kohėt e fundit, duke mos dashur tė japė mė asnjė intervistė, Ēiljeta ėshtė mė e ēiltėr, duke publikuar zhvillimet e saj mė tė fundit profesionale, natyrisht paksa mė e matur nė ato private.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēiljeta dhe Ingridi shiten pėr 50 lekė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Kengetaret-
Kėrce tek: