ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime Urime Valamala... !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 63
Age : 31
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Urime Urime Valamala... !!   Sat 15 Mar 2008 - 14:08

Sot e ka Ditlindjen i nderuar Valama ehehhe

Ja uroim Dilindjen dhe shpresoim per te qe do te ket suksese ne jete ne msime .... Dhe Lumturi te pakufishme...

URIMEE !!!!


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shoqeria.catsboard.com
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   Sat 15 Mar 2008 - 14:12

Flm shum prej jush.Hajde merrni nga nje cop torte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   Sun 16 Mar 2008 - 18:15

[b]urime urime...edhe 100 tjera te lumtura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   Sun 16 Mar 2008 - 19:34

Flm Dadushe njeashtu edhe ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   Mon 14 Apr 2008 - 20:22

heheheh pak me vones po qka me bo se kom dit se e ki ni jav mas meje ditlindjen, tash e mas e maj ne men Wink URIME DITLINDJAAA i bofsh 100 Vjet...KLM (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   Thu 17 Apr 2008 - 17:55

Benita shkruajti:
heheheh pak me vones po qka me bo se kom dit se e ki ni jav mas meje ditlindjen, tash e mas e maj ne men Wink URIME DITLINDJAAA i bofsh 100 Vjet...KLM (K)

Shum flm Benite ska problem kurr hajt gjitashtu edhe ty Urime Ditelindjen se e paske pas mbas meje 1 jav i befsh edhe 100 vjet tjera me gjitht e mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   Thu 17 Apr 2008 - 21:37

FLm shuuuuummmmmmmmmm... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Urime Valamala... !!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Urime Valamala... !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: