ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga

Shko poshtė 

A duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga Serbia?
 PO
 JO
 ME VONE
 NUK E DI
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga Empty
MesazhTitulli: Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga   Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga Icon_minitimeThu 6 Mar 2008 - 18:36

Qka mendoni `???

Jepeni mendimin e juaj dhe VOTONI... !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga Empty
MesazhTitulli: Re: Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga   Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga Icon_minitimeTue 29 Jul 2008 - 11:13

Po qysh nuk dueht me kerku sa deme na ka ba..edhe mos me dhen damshperblim keq eshte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Duhet tė kėrkoj Kosova dėmshpėrblim pėr dėmet e luftės nga
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Votime & Sondazhet-
Kėrce tek: