ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 URIME PAVARSIA....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: URIME PAVARSIA....   Mon 18 Feb 2008 - 18:05

Ju uroi te gjithve ket PVARSIE me ne fund nau Relizu endrra qe kemi pritur te gjith ne Shqiptaret....


URIME EDHE NJEHER.... Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: URIME PAVARSIA....   Mon 18 Feb 2008 - 18:25

Na myte tu na e uru edhe tiii Laughing hajt per hajr edhe prej mejee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: URIME PAVARSIA....   Mon 18 Feb 2008 - 19:47

FLm Urime edhe njehere Pavarsin me gjith te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: URIME PAVARSIA....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
URIME PAVARSIA....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: