ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime Dita e Shen valentinit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Urime Dita e Shen valentinit   Thu 14 Feb 2008 - 15:57

Tė Ndėruar Bashkbisedues Tė Forumit Shoqeria Ju Pėrshendes T`Gjithve Pik Sė Pari Edhe Ju Uroj Diten E Shen Valentinit Tė Gjith Atyre Personave Qė Jan Te Dashurar Ju Deshiroj Qdo T`Mir nė Jet Nė Familjet E Juaj Mbizotrroft Dashurija Harmonija Pran Juve Qoft Ky Vit I Plotėsimit Te Aspiratave Tuaja Dhe Ju Qoft Nje DASHURI e Sinqert Ne Mes Veti


Kshtu qe edhe Niher Ju Uron T`Gjithve Diten E SHen Valentinit Dashuri Sa me Shum se Pa Dashuri SKa Jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Dita e Shen valentinit   Thu 14 Feb 2008 - 16:28

Valamala flm nga ana jote....

GJethashtu edhe une perfitoi Rastin te ju Uroi Diten e Kuqe ( dmth Diten e te dashuareve).... Qe gjethmon te jeni te lumtur dhe qe Dashuria ne mes njeri-tjetrit kurr mos te shuhet.... Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Urime Dita e Shen valentinit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: