ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 HappyyYyy B-daY Napoleon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: HappyyYyy B-daY Napoleon   Sun 10 Feb 2008 - 2:13

urime urimeeeeee...ishalla edhe 100 tjera te lumtura...suksese ne te gjitha sferat e jetes (K)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Sun 10 Feb 2008 - 13:28

Urime ditlindjen Arber ...........Uroj qe te kesh fat lumturi dhe suksese gjat gjith jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Sun 10 Feb 2008 - 14:11

[b] SHUME URIME PER TY....SHUME URIME PER TYY.....SHUME URIMEE PER TYYY .....SHUMEEEEEEE URIMEEEEEE PER TYYYYYYYY......

Fat dhe lumtiru ne jet gjethashtu edhe ne dashrui........

Paqja e ALLHUT qoft mbi zy !!!!


[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

enischee

Numri i postimeve : 257
Age : 29
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Sun 10 Feb 2008 - 14:34

Urime ditelindjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 29
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Sun 10 Feb 2008 - 21:38

o thnx prej juve shum e thnx asaje dadushkes,qa me bo ate dit me paten rrok qato perpara e smujta mu nal e tonve edhe 1x thnxe klm(K) ju duaa shoqeri:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Mon 11 Feb 2008 - 21:54

napoleon shkruajti:
o thnx prej juve shum e thnx asaje dadushkes,qa me bo ate dit me paten rrok qato perpara e smujta mu nal e tonve edhe 1x thnxe klm(K) ju duaa shoqeri:P

hajt hajtttt se t'kallxoj tyyyyy kur po jo me qika as dadushes tone spo guxon mi fol a kukuk kom met mytttt dije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arber.d
KinG of RaP
KinG of RaP


Numri i postimeve : 145
Age : 29
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Sun 17 Feb 2008 - 5:20

DaDuShjaa shkruajti:
napoleon shkruajti:
o thnx prej juve shum e thnx asaje dadushkes,qa me bo ate dit me paten rrok qato perpara e smujta mu nal e tonve edhe 1x thnxe klm(K) ju duaa shoqeri:P

hajt hajtttt se t'kallxoj tyyyyy kur po jo me qika as dadushes tone spo guxon mi fol a kukuk kom met mytttt dije

o shuj mos te nin naj kush ktu pari se ka njerz qe jon si CIA-ja e mir mir tkom fol ta bona qa bone ke kolone per qata jo ato shoqe i patta king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   Mon 18 Feb 2008 - 14:38

hhaha hajt hajtttttttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HappyyYyy B-daY Napoleon   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HappyyYyy B-daY Napoleon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: