ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje per Xannushken ;)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
enischee

enischee

Numri i postimeve : 257
Age : 29
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje per Xannushken ;)   Sun 27 Jan 2008 - 14:53

Pershendetje oj kueder:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
XanNuTh`Kkk
Princess
Princess


Numri i postimeve : 42
Age : 29
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Sun 27 Jan 2008 - 16:41

houhohhohohuihuuu ti k'tuh kali aaaaaaaaaapershendetieee he QENNNNNNNNNN Razz:P


(K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enischee

enischee

Numri i postimeve : 257
Age : 29
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Sun 27 Jan 2008 - 16:56

Ohh ty kali po tkom than se gjith her ka te sillesh un pas teje Razz

N'pytje dashnia Razz huahuahu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Sun 27 Jan 2008 - 17:51

Pershendetje loqk... (K) , Shpresoi qe je tu kalu buker... (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Mon 28 Jan 2008 - 11:56

T'pershendes edhe une perzemersisht Very Happy


p.S. A lejohet me ta jep nje puthje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
XanNuTh`Kkk
Princess
Princess


Numri i postimeve : 42
Age : 29
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Mon 28 Jan 2008 - 21:10

hehee flm mirushee shum te pershendes edhe un ty (K)


edhe ti Leo flm... eputhja lejohet Very Happy (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Mon 28 Jan 2008 - 21:34

Ehh mire praa po ti jepi nja 2 copa praaa ...ku te dush tii (K) (K) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
XanNuTh`Kkk
Princess
Princess


Numri i postimeve : 42
Age : 29
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Mon 28 Jan 2008 - 21:43

tu rrit nera.... Very Happy:D

flmm Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Tue 29 Jan 2008 - 1:51

Me ner kofsh

e sps Very Happy per ksi gjana nuk pritoj hiq Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Mon 4 Feb 2008 - 0:35

pershendetje Xanushka kaloja mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Sun 17 Feb 2008 - 19:51

PERSHENDETJE MOTRUTHK DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink[/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   Tue 4 Mar 2008 - 13:02

Pershendetjee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Xannushken ;)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per Xannushken ;)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: