ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sun 20 Jan 2008 - 17:00

Pershendetje zemer ehhehe GJaki omel.... (K)

Te dua !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sun 20 Jan 2008 - 19:25

Pershendetje kojshikee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sun 20 Jan 2008 - 19:34

mira thnx loqk (K)
lio...flm pershendetje edhe per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Mon 4 Feb 2008 - 0:38

persh.per ty kaloja mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Mon 4 Feb 2008 - 15:37

geta flm shume loqk...kalo bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sun 17 Feb 2008 - 19:46

[color=red]PERSHENDETJE LOQK DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink[//color]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Mon 18 Feb 2008 - 14:39

zemer flm flm shume...urime edhe ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
M!r!

M!r!

Numri i postimeve : 37
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sat 1 Mar 2008 - 15:15

hajt edhe un po i bashkangjitem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Tue 4 Mar 2008 - 12:59

Pershendetje Dadushe (K)(K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sun 9 Mar 2008 - 1:47

pershendetje te perzemerta per ty dadushe ishalla gjith tmirat tndjekin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Sun 9 Mar 2008 - 17:14

Pershendetje per ty bukuroshe kalofsh bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shengyli

Shengyli

Numri i postimeve : 163
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Mon 10 Mar 2008 - 16:29

pershendetje oj bukuroshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
titi_titi

titi_titi

Numri i postimeve : 43
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Wed 12 Mar 2008 - 21:16

pershendetje per tu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Fri 14 Mar 2008 - 16:22

o flm flm shume...pershendetje edhe per juveeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Mon 14 Apr 2008 - 20:24

Da da da da oj Dadush...ma ki synin sikur RRush Wink TE pershendes shum Siis..edhe pse nuk te njoh mir po besoj qe kena me u njoftu..hahahaha...qaoo KLM (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   Thu 17 Apr 2008 - 17:55

te Pershended Dadudhes kalofsh bukur.kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te perzemerta per DaDuShJa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: