ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sheqerka Pershendetje per ty...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DaDuShjaa
Princess
Princess
DaDuShjaa

Numri i postimeve : 106
Age : 31
Localisation : n\'Tavan
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Sheqerka Pershendetje per ty...   Sun 20 Jan 2008 - 15:40

Pershendetje per ty oj e omel...mpuq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RefreshNumri i postimeve : 12
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Sun 20 Jan 2008 - 16:05

Loqk kape ni pershendetje kalofsh mir mpuq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Sun 20 Jan 2008 - 16:55

O Pershendetje oi Sheqerk ...

P.s hala s'ma kalove .... ahhahah (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GeTuShJa
Moderator
Moderator
GeTuShJa

Numri i postimeve : 359
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Mon 4 Feb 2008 - 1:08

Pershendetje motrushe kaloja mir ishalla qetsohesh se sje bash mir sonte po hajt bre me sta nin se kalon kjo mpuq tdu shum shum shummmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Fri 15 Feb 2008 - 0:32

oo flm flm ehde ue ju pershendes juve krejtveeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Fri 15 Feb 2008 - 22:20

Pershendetej per ty Jeta kalofsh qaste te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Sat 16 Feb 2008 - 3:05

Sweetness pershendetje edhe prej meje te ngrohta bileee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
MiRa

MiRa

Numri i postimeve : 804
Age : 31
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Sun 17 Feb 2008 - 19:44

PERSHENDETJE LOQK DHE PERFITOI RASTIN TA UROI PAVARSIN DHE ME SHPRES QE JE DUKE KALUART KET DITE ME SHUME GEZIM Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lio
Vip
Vip
Lio

Numri i postimeve : 898
Age : 34
Localisation : Ne Kasoll
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Tue 4 Mar 2008 - 13:52

Te pershendes prap ty me kengen " Xhelozia xhelozia" :L Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.com
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Tue 4 Mar 2008 - 20:13

ihaaa flm flm pershendetje edhe per juve krejtvee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Wed 5 Mar 2008 - 19:36

Pershendetje per ty Jeta kalofsh bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
titi_titi

titi_titi

Numri i postimeve : 43
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Wed 12 Mar 2008 - 21:31

nje pershendetje per sheqerken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sheqerka
Princess
Princess
Sheqerka

Numri i postimeve : 353
Age : 27
Localisation : N'shpiii
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Mon 14 Apr 2008 - 18:02

pershendetje edhe per juve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Benita

Benita

Numri i postimeve : 102
Age : 28
Registration date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Mon 14 Apr 2008 - 20:20

Pershendetje Sis...kalofsh Bukur... (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valamala
Moderator
Moderator
valamala

Numri i postimeve : 362
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   Thu 17 Apr 2008 - 17:56

Pershendetje per ty Jeta kalofsh bukur.kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sheqerka Pershendetje per ty...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sheqerka Pershendetje per ty...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tema Shoqėrore :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: