ForumForum  Portalli*Portalli*  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tema Shoqėrore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

1957Pamje nga " You...
Sun 16 Mar 2008 - 16:09
valamala Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Droga

37Analizė e re pėr...
Sun 27 Jan 2008 - 14:46
enischee Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Sociologji

24Femrat
Sun 27 Jan 2008 - 14:50
enischee Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Psikologji

55Sa ndikim ka str...
Sat 9 Feb 2008 - 17:31
valamala Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Filozofi

38Ēfarė ju ka mėsu...
Mon 18 Feb 2008 - 2:54
Lio Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kėtu mund tė postoni votime ose sondazhe...
3335ZBULOHET QENIA E...
Sat 8 Mar 2008 - 17:48
DeQaNaSjA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

Mund tė tregoni diqka qė ju bėn pėr tė qeshur,vica etj..
31171Si kan vdekur Di...
Sun 23 Mar 2008 - 18:19
MiRa Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Video Humor !

1217Si kan vdekur Di...
Sun 23 Mar 2008 - 18:19
MiRa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Kėtu mund tė bėni pershendetje Dhe urime per antar.
23246Pėshendetje pė t...
Tue 6 Jan 2009 - 0:24
valamala Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto/Galeri

Ketu postoni Foto !
8138Foto e Antarėve ...
Sat 29 Mar 2008 - 15:06
M!r! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime & Sondazhet

Ketu do te Postohen Votime & Sondazhet dhe do te Votoni.
736Duhet tė kėrkoj ...
Tue 29 Jul 2008 - 11:13
valamala Shiko mesazhin e fundit
Tema Shoqėrore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur